Nasza misja jest zgodna z naszymi własnymi przekonaniami. To integralna część nas i naszego codziennego życia. Dzielimy dobrymi praktykami i rytuałami chcąc nauczyć Cię, że żyjąc w zgodzie z naturą, żyjesz w harmonii z samym sobą.

Amétrine to nie tylko sklep. To miejsce, w którym wiedza, drugi człowiek i miłość do Matki Natury spotykają się jednym miejscu. Dlatego, naszą misją jest przekazanie filozofii codziennego dbania o siebie za pomocą kamieni i produktów naturalnych. Chcemy nie tylko edukować i uzdrawiać, lecz przede wszystkim zadbać o Twój well-being poprzez litoterapię i aromaterapię. Wskazać Ci drogę do skutecznego self-care i odkrycia swojego wewnętrznego piękna.

W Amétrine wiemy, że to, co naturalne jest dla nas najlepsze, dlatego dbamy nie tylko o klienta, ale także o środowisko. Starannie dobieramy produkty do naszego sklepu. Wybieramy tylko te tworzone w sposób etyczny, wolne od toksyn. Dostępne u nas kamienie pochodzą z kopalni w Boliwii, gdzie wydobywany jest oryginalny ametryn. Dlatego ich skuteczność jest niepodważalna.
Wszystkie nasze produkty są naturalne, organiczne, wegańskie i nietestowane na zwierzętach.

Przykładamy szczególną uwagę do procesu pakowania oraz wysyłki. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i wyjątkowo, dlatego możesz mieć pewność, że Twój produkt został zapakowany w duchu zero-waste. Nasza misja to również dbanie o naszą planetę. Nie używamy podczas pakowania plastiku.


Produkty, które do Ciebie dostarczamy tworzone są z pasją, dobrą intencją oraz w zgodzie z naszą misją. Wierzymy, że najpiękniejszy i najzdrowszy stan naszego ducha to stan równowagi. To balans, dzięki któremu przepełnia nas szczęście i blask, dlatego Amétrine to ukłon w stronę wszystkich świadomych osób, która tak jak my wiedzą, że prawdziwe piękno jest wewnątrz nas.