Sposoby na podnoszenie własnej wibracji

Ponoszenie własnej wibracji

Podnoszenie własnej wibracji. Jeśli nie wiesz, jak podnieść częstotliwość wibracji, zrelaksuj się, wszystko wyjaśnię w artykule

Co to jest częstotliwość wibracji?

Jest to po prostu tempo oscylacji energii, która tworzy i komponuje wszystko, co istnieje w naszym świecie fizycznym.

Dotyczy to nie tylko całej materii, ale także myśli, emocji i innych subtelnych energii . Wszystko ma swoją własną, niepowtarzalną częstotliwość wibracji. Kiedy nasza częstotliwość wibracji jest wysoka, widzimy pozytywne zmiany we wszystkich obszarach naszego życia!

W tym artykule dowiemy się, jak podnieść częstotliwość wibracji i zmienić swoje życie na lepsze!

Absolutnie wszystko, co istnieje, widzialne i niewidzialne, jest wibracją. Wszystkie żywe istoty (ludzie, zwierzęta, rośliny, minerały), miejsca, przedmioty, planeta, jedzenie, słowa i myśli wibrują i emitują własny poziom energii. To właśnie to energetyczne promieniowanie nazywane jest poziomem wibracyjnym. Mierzona jest w jednostkach Bovisa (BU), jednostkach miary stosowanych w radiestezji opracowanej przez Alfreda Bovisa. Zmienia się nieustannie, ponieważ zależy zarówno od stanu ciała fizycznego, psychicznego, emocjonalnego i duchowego, jak i od otoczenia. Wreszcie, wiedz, że tempo wibracji wpływa również na aurę, świetlistą aureolę, która otacza twoje fizyczne ciało. Im wyższa jest Twoja częstotliwość wibracji, tym większa twoja aura i vice versa.

Po co zwiększać częstotliwość wibracji?

W zależności od częstotliwości wibracji, nie będziesz przyciągać tego samego typu ludzi i doświadczeń. Jeśli twoje wibracje są wysokie, łatwiej zamanifestujesz możliwości, synchroniczność i przyjemne doświadczenia w swoim życiu: szczęście, dostatek, lepsze zdrowie (psychiczne, fizyczne i emocjonalne) i odwrotnie, jeśli Twoje wibracje są niskie. Podnosząc tempo wibracji, będziesz miał również większe szanse na rozwinięcie nowych psychicznych i duchowych udogodnień, takich jak intuicja, przeczucia, jasnowidzenie czy jasnosłyszenie. Nie, te umiejętności nie są zarezerwowane dla nielicznych. Każdy może mieć do nich dostęp, o ile w to wierzy i chce.

10 sposobów na zwiększenie częstotliwości wibracji:

1. Medytuj

Jednym z najlepszych sposobów na podniesienie częstotliwości wibracji jest medytacja. Medytując, możesz uspokoić umysł i skupić się na oddechu. Dzięki temu możesz połączyć się ze swoją najgłębszą jaźnią i podnieść swoje wibracje. Im więcej medytujesz, tym łatwiej będzie Ci połączyć się ze swoim wyższym ja i podnieść swoje wibracje.

Ponoszenie własnej wibracji

2. Ćwicz jogę lub rozciąganie

Ćwicząc jogę lub rozciągając, możesz otworzyć swoje ciało i uwolnić się od wszelkich napięć. Dzięki temu Twoja energia może przepływać swobodniej i podnosi Twoje wibracje. Rozciąganie pomaga również zwiększyć elastyczność i witalność, co wpływa na podniesienie wibracji.

Sposoby na podnoszenie własnej wibracji

3. Stosuj zbilansowaną i zdrową dietę

Stosując zdrową, zbilansowaną dietę, dostarczasz organizmowi składników odżywczych niezbędnych do jego najlepszego funkcjonowania. Ma to wpływ na podniesienie częstotliwości wibracji.

Dieta bogata w owoce i warzywa , produkty pełnoziarniste i chude białko pomaga utrzymać wysokie wibracje i najlepsze funkcjonowanie organizmu.

Przykładami chudych białek są : kurczak, indyk, ryba, tofu i fasola.

4. Korzystaj z dużej ilości ćwiczeń i świeżego powietrza

Ćwiczenia to świetny sposób na podniesienie częstotliwości wibracji.

– Ćwiczenia poprawiają przepływ krwi i dodają Ci energii.

– Świeże powietrze pomaga dotlenić organizm i uwolnić umysł.

Im więcej ćwiczysz i korzystasz ze świeżego powietrza, tym łatwiej będzie podnieść częstotliwość wibracji .

Przynajmniej kilka razy w tygodniu powinieneś starać się ćwiczyć i wychodzić na świeże powietrze.

5. Spędzaj czas na łonie natury

Istnieje wiele powodów, dla których spędzanie czasu na łonie natury zwiększa częstotliwość wibracji.

Po pierwsze, kiedy spędzamy czas na łonie natury, jesteśmy otoczeni naturalnymi elementami. Elementy te – ziemia, powietrze, woda i ogień – wszystkie rezonują z wibracjami wszechświata. Kiedy jesteśmy otoczeni tymi elementami, jesteśmy w stanie łatwiej połączyć się z wibracjami wszechświata i podnieść nasze wibracje.

Kolejnym powodem, dla którego spędzanie czasu na łonie natury jest tak korzystne, jest to, że pozwala nam połączyć się ze światem przyrody. Świat przyrody rezonuje z wibracjami wszechświata , a kiedy się z nim połączymy, jesteśmy w stanie podnieść nasze wibracje.

Spędzanie czasu na łonie natury pozwala nam także połączyć się z energią ziemi. Energia ziemi jest niesamowicie uzdrawiająca i pielęgnująca, a kiedy się z nią połączymy, jesteśmy w stanie podnieść nasze wibracje.

Sposoby na podnoszenie własnej wibracji

6. Słuchaj kojącej muzyki lub dźwięków

Kiedy słuchamy kojącej muzyki lub dźwięków, działa ona uspokajająco na umysł i ciało. To pozwala nam się zrelaksować i połączyć z naszym wyższym ja, co podnosi naszą częstotliwość wibracji .

Im bardziej jesteśmy zrelaksowani, tym łatwiej jest nam podnieść nasze wibracje. Uspokajająca muzyka lub dźwięki mogą pomóc nam się zrelaksować i połączyć z wewnętrznym spokojem, co podnosi naszą częstotliwość wibracji.

Oto kilka przykładów uspokajających dźwięków :

– Fale oceanu, deszcz, burze, kuranty, muzyka na harfie, muzyka na flecie.

Kiedy słuchasz tych dźwięków, działają one uspokajająco na umysł i ciało, pozwalając ci się zrelaksować i połączyć z wyższym ja . Zwiększa to częstotliwość wibracji i pomaga poczuć się bardziej spokojnym.

Sposoby na podnoszenie własnej wibracji

7. Używaj pozytywnych afirmacji

Kiedy używasz pozytywnych afirmacji, programujesz swój umysł pozytywnymi myślami. Ma to wpływ na podniesienie częstotliwości wibracji.

Kiedy myślisz pozytywnie, wysyłasz sygnał do swojej podświadomości, że jesteś szczęśliwy i usatysfakcjonowany . Ma to wpływ na podniesienie Twoich wibracji i pomaga przyciągnąć więcej pozytywnych rzeczy do swojego życia.

Oto kilka przykładów pozytywnych afirmacji :

„Jestem szczęśliwy i usatysfakcjonowany.”

„Jestem dobrym człowiekiem i zasługuję na to, co najlepsze w życiu”.

„Jestem zdrowy i silny”.

„Jestem w stanie osiągnąć wszystko, co sobie postanowię”.

„Kocham i akceptuję siebie takim, jakim jestem”.

„Wszystko dzieje się dla mojego najwyższego dobra”.

8. Używaj kamieni naturalnych

Istnieje wiele kamieni naturalnych, które mogą pomóc Ci podnieść częstotliwość wibracji. Wybraliśmy te najbardziej oddziaływujące na Twój poziom wibracji:

Ametryn posiada szereg mocy nad emocjami i umysłem. 

Dwubarwny klejnot koi myśli, usuwa napięcia psychiczne i redukuje stres. Odpędza negatywną energię nagromadzoną w aurze, promuje optymizm oraz prowadzi do przejęcia kontroli nad własnym życiem.

Kryształ ten łagodzi szoki emocjonalne, zwalcza smutek oraz pomaga w przypadku stanów depresyjnych. Ponadto używają go artyści w procesie twórczym, gdyż wspomaga rozwój wyobraźni, otwartości i relatywizmu. Wynika to z jego bezpośredniego działania na prawą część mózgu, odpowiedzialną za naszą kreatywność.

Cytryn kamień pobudzający energię i witalność. Mówi się również, że pomaga zwiększyć obfitość i dobrobyt.

Lapis lazuli ma zdolność stymulowania świadomości, dostrzegania w sobie oraz otaczającym świecie doskonałości, wartości i piękna. Pomaga przejąć kontrolę nad swoim życiem i wzmacnia inteligencję emocjonalną. W niebieskiej barwie kamienia upatruje się również zdolności wyciszających, łagodzących i uspokajających.

9. Regularnie oczyszczaj swoje otoczenie ze złogów energetycznych

Gdy w ciągu dnia miały miejsce przykre wydarzenia, lub towarzyszyły nam negatywne emocje należy oczyścić naszą przestrzeń z energii. Pierwszym i najprostszym sposobem jest ciepły prysznic, on ukoi nasze emocje, lub spalenie kadzidła czy świętego drzewa (Palo Santo) w celu jego oczyszczenia. Poznaj nasze kadzidła, które skutecznie Ci w tym pomogą.

10. Zapisz się na masaż.

Zapraszamy Cię do naszej wyjątkowej przestrzeni jaką jest AMETRINE ACADEMY oferująca spersonalizowane sesje masażu z kryształami ametrynowymi dla wzmocnienia zdrowia o szerokim spektrum oddziaływania poprzez wysokie wibracje ametryny (czakra splotu słonecznego i korony). Oferujemy masaże dostosowane dla każdego według jego potrzeb.

Specjalizujemy się w masażu LOMI LOMI THERAPY – to wyjątkowa praca z ciałem o działaniu leczniczym, terapeutycznym i relaksującym. Zawiera w sobie wiele znanych i popularnych metod leczniczych takich jak: masaż relaksacyjny, akupresura, refleksoterapia, bioterapia, polarity czy Reiki. Przekazuje on jedyne w swoim rodzaju uczucie zadowolenia, błogości i miłości. Na masaż możesz zapisać się bezpośrednio tutaj.

Kopia Kopia Yellow Brown Gold Candle Tips Tutorial TikTok Instagram Reels Video Post na Instagramie kwadrat 1080×1350 px Zdjecie w tle dla Facebooka Post na Instagramie kwadrat 1080×1

Jak zapewne zauważyłeś, istnieje wiele sposobów na podniesienie częstotliwości wibracji.

Integrując niektóre lub wszystkie z tych metod w naszym życiu, możemy zacząć doświadczać wyższego poziomu dobrostanu w naszych ciałach fizycznych i emocjonalnych.

Wymienione kamienie to tylko kilka przykładów z wielu kamieni, które mogą pomóc nam podnieść nasze wibracje.

Każdy kamień ma swoje właściwości i zalety, więc znajdź ten, który najbardziej do Ciebie przemawia i zacznij podnosić swoją częstotliwość już dziś!

Aktualizacje newslettera

Wpisz swój adres e-mail poniżej i zapisz się do naszego newslettera