Sposoby na podnoszenie własnej wibracji

Kopia Yellow Brown Gold Candle Tips Tutorial TikTok Instagram Reels Video Post na Instagramie kwadrat 1080×1350 px Zdjecie w tle dla Facebooka Post na Instagramie kwadrat 1080×1350 px Media spole 8

Sposoby na podnoszenie własnej wibracji

Wszystko w życiu jest energią i wibracją. To nie ja to mówię, ale sam Albert Einstein. Dlatego w tym tygodniu postanowiłam porozmawiać z Tobą o poziomie wibracji, a dokładniej o tym, jak zwiększyć częstotliwość wibracji. Jeśli nie wiesz, jaka jest częstotliwość wibracji, zrelaksuj się, wszystko wyjaśnię w artykule. Dlaczego ten temat? Ponieważ zobaczysz, że ucząc się podnosić swoje osobiste wibracje, będziesz w stanie pozytywnie wpłynąć na swoje życie, jak również na życie wszystkich wokół Ciebie. Lepsze zdrowie, więcej możliwości, szczęście, intuicja… Całkiem nieźle, co? Więc wybrałam tutaj 10 pomysłów, aby łatwo zwiększyć częstotliwość wibracji. Zobaczysz, że większość z nich jest w zasięgu największej liczby.

Jaka jest częstotliwość wibracji?

Absolutnie wszystko, co istnieje, widzialne i niewidzialne, jest wibracją. Wszystkie żywe istoty (ludzie, zwierzęta, rośliny, minerały), miejsca, przedmioty, planeta, jedzenie, słowa i myśli wibrują i emitują własny poziom energii. To właśnie to energetyczne promieniowanie nazywane jest poziomem wibracyjnym. Mierzona jest w jednostkach Bovisa (BU), jednostkach miary stosowanych w radiestezji opracowanej przez Alfreda Bovisa. Zmienia się nieustannie, ponieważ zależy zarówno od stanu ciała fizycznego, psychicznego, emocjonalnego i duchowego, jak i od otoczenia. Wreszcie, wiedz, że tempo wibracji wpływa również na aurę, świetlistą aureolę, która otacza twoje fizyczne ciało. Im wyższa jest Twoja częstotliwość wibracji, tym większa twoja aura i vice versa.

Po co zwiększać częstotliwość wibracji?

W zależności od częstotliwości wibracji, nie będziesz przyciągać tego samego typu ludzi i doświadczeń. Jeśli twoje wibracje są wysokie, łatwiej zamanifestujesz możliwości, synchroniczność i przyjemne doświadczenia w swoim życiu: szczęście, dostatek, lepsze zdrowie (psychiczne, fizyczne i emocjonalne) i odwrotnie, jeśli Twoje wibracje są niskie. Podnosząc tempo wibracji, będziesz miał również większe szanse na rozwinięcie nowych psychicznych i duchowych udogodnień, takich jak intuicja, przeczucia, jasnowidzenie czy jasnosłyszenie. Nie, te umiejętności nie są zarezerwowane dla nielicznych. Każdy może mieć do nich dostęp, o ile w to wierzy i chce.

Jak zwiększyć tempo wibracji?

1. Spożywaj pokarmy o wysokiej wibracji.

Tak, to, co jesz i ogólnie styl życia, ma również wpływ na tempo wibracji! Spożywanie żywności o niskiej wartości energetycznej będzie miało tendencję do obniżania Twojego poziomu wibracji, podczas gdy pokarmy o wysokim poziomie wibracji będą dla ciebie korzystniejsze. Preferuj jak najwięcej świeżych warzyw i owoców, pochodzących z upraw ekologicznych i nieprzetworzonej żywności. Zmniejsz lub nawet przestań, jeśli ma to dla Ciebie sens, spożywanie mięsa i produktów mlecznych, napędzanych niskimi wibracjami.

2. Nadaj priorytet pozytywnym myślom i emocjom

Twoja częstotliwość energii zmienia się wraz z emocjami. Nienawiść, uraza, uraza, gniew, zazdrość, smutek, strach, negatywne myśli obniżają Twoje wibracje. Wiem, że w zależności od sytuacji i ludzi może być ciężko, ale na ile to możliwe, uprzywilejować miłość, wdzięczność, życzliwość, empatię, współczucie, przebaczenie i pozytywne myśli, które mają dużo wyższe wibracje. Jeśli nie jesteś przekonany o sile pozytywnych myśli i intencji, zbadaj eksperymenty Masaru Emoto na wodzie…

3. Połącz się z naturą

Natura nie tylko odgrywa kluczową rolę w Twoim samopoczuciu, ale także zwiększa Twoje osobiste wibracje. Spacery po lesie, w górach, nad rzeką, na plaży, w naturalnym parku, a nawet po miejskich terenach zielonych, leżeć lub chodzić boso po trawie lub piasku, kontemplować przyrodę, opalać się, uprawiać ogródek, oglądać gwiazdy… Pomysłów na ponowne obcowanie z naturą naprawdę nie brakuje. Baw się dobrze!

4. Odwiedź miejsca o wysokiej wibracji

Nie wahaj się odwiedzić miejsc o wysokiej częstotliwości energii, takich jak bazyliki, katedry, świątynie, kościoły, kaplice, ale nie tylko… Słynny las Brocelliande, trasy Carnac i Kerzerho, Lourdes, Mont Saint Michel, zamki katarów Queribus i Peyrepertuse lub Mont-Sainte-Odile, żeby wymienić tylko kilka, to wysokie miejsca wibracjne. Istnieje wiele innych we Francji i na całym świecie.

5. Zdecyduj się na zabiegi energetyczne

Niezależnie od tego, czy jest to leczenie w gabinecie z terapeutą energetycznym, leczenie na odległość, leczenie indywidualne czy zbiorowe… Czasami sesja energetyczna jest konieczna, aby przywrócić równowagę czakr.

6. Uporządkuj i oczyść swoją przestrzeń życiową

Twoje miejsce życia również ma swój własny poziom wibracji i podobnie jak reszta twojego bezpośredniego otoczenia, ma wpływ na Twoje. Czas to uporządkować.

Pozbądź się wszystkiego, co już ci nie służy, nie podoba ci się lub jest zepsute. Ponadto niektóre obiekty, ciężkie we wspomnieniach, mogą być naładowane ujemną energią. Również usuń je ze swojej przestrzeni.

Warto przeprowadzić energetyczne sprzątanie swojego domu, czyli rytuał okadzania. Możesz w tym celu użyć Palo Santo lub białej szałwii, które znajdziesz w naszym sklepie. Nie tylko będzie to dobre dla Twojego poziomu wibracji, ale energie będą lepiej krążyć.

7. Praktykuj medytację

Medytacja jest doskonałym narzędziem do podniesienia częstotliwości energii, ponieważ medytacja pozwala ponownie skupić się na chwili obecnej. Pozostając w chwili obecnej, znacznie zmniejszasz ryzyko pojawienia się negatywnych myśli, które, jak widzieliśmy powyżej, obniżają Twój poziom wibracji. Z tego powodu postaraj się wykonywać co najmniej 10 minut codziennej medytacji. Jeśli nigdy wcześniej nie praktykowałeś medytacji, kilka bezpłatnych aplikacji do medytacji może ci pomóc!

8. Słuchaj muzyki

Jeśli chcesz zwiększyć częstotliwość wibracji, często zaleca się słuchanie muzyki o częstotliwości 432 Hz, częstotliwości ziemskiej. Podobno uwalnia emocjonalne blokady i rezonuje z naszym sercem. Możesz łatwo znaleźć muzykę w 432 Hz, wyszukując na YouTube. Usiądź spokojnie, ze słuchawkami na uszach i skoncentruj się na muzyce. Nie pozostaje nic innego, jak dać się ponieść i poczuć emocje i wibracje, które przez ciebie przepływają. Staraj się robić małą sesję od 15 do 30 minut dziennie.

9. Uziemij się

Czy często jesteś krytykowany za „bycie na księżycu”? Może po prostu nie jesteś wystarczająco uziemiony. Być uziemionym to być świadomym swojego fizycznego ciała. Aby być dobrze ugruntowanym, musisz robić rzeczy, które sprowadzają cię z powrotem do ciała fizycznego. Mogą to być na przykład zajęcia sportowe, ale także masaże.

10. Używaj kamieni i kryształów

Niezależnie od tego, czy chodzi o lepsze zarządzanie emocjami, ochronę przed negatywnymi energiami, ponowne zrównoważenie czakr, harmonizację energii w domu, czy też lepsze ugruntowanie… Kryształy i kamienie ze względu na swoje różne właściwości mogą dać ci poważny impuls aby sprawić podnoszenie własnej wibracji. Zwłaszcza ametryn podnosi poziom wibracji wszystkiego, co go otacza. Z drugiej strony nie zapomnij o ich oczyszczeniu i naładowaniu.

Podsumowując sposoby na podnoszenie własnej wibracji

Szczerze mówiąc, uważam, że większość z tych wskazówek powinna być wdrożona dość szybko. Co więcej mogę powiedzieć, poza tym, że jestem przekonana, że wszyscy jesteśmy na Ziemi, aby ewoluować duchowo, a więc podnieść nasz poziom wibracji, ponieważ te dwa są ze sobą ściśle powiązane. Uczenie się i ewolucja to powody, dla których dusze inkarnują się i reinkarnują. W przeciwnym razie po co? W końcu tak myślę i  to mnie angażuje. Od Ciebie zależy, czy masz własne przekonania na temat. W każdym razie, poza ideą duchowej ewolucji, wykonując tę ​​pracę z energią indywidualnie, przyczyniamy się do podniesienia poziomu wibracji naszego środowiska i poprzez efekt rezonansu, wreszcie powiedzmy całej Planety. Nie wiem jak wy, ale osobiście uważam to za cudowne!

-10%

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kod rabatowy na pierwsze zakupy

Przeczytaj naszą politykę prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Aktualizacje newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby zapisać się do naszego newslettera